traperice, fancy jeans, nice jeans, cheap jeans

Fotografirao Shannon Greer, ilustracije Greg Stevensona
Osjećaju se da ste se osjećali čudnije, udobnije, a općenito ste … pa zašto ne možete živjeti cijeli život u trapericama? Po našem mišljenju, ti limenka. Evo kako.

traperice, fancy jeans, nice jeans, cheap jeans

Fotografirao Shannon Greer, ilustracije Greg Stevensona
20. okršaj srednje škole

Budite strmoglavi (ali i prilično šikovi) u tanak, tamno-ispiran par podudaran s podebljanim, blistavim dodatkom.

Skinny traperice, Arizona, 25 dolara; JCPenney. Veličine 2 do 16. Naušnice, Madame Mathilde, 165 dolara; madamemathilde.com. Vrh, Club Monaco, 170 $; clubmonaco.com. Muškarac, Sophie Blake, $ 180, sophieblakeny.com. Ručka, Lia Sophia, $ 128; liasophia.com. Clutch, Ted Baker London, 320 dolara; tedbaker.com. Heels, Vince Camuto, 89 dolara; amazon.com.

traperice, fancy jeans, nice jeans, cheap jeans

Fotografirao Shannon Greer, ilustracije Greg Stevensona
Čaj s vašom svekrvom

Mislite da traperice nisu pravilni? U ružičastoj, s ženskom bluzom, ni njezina Kraljevska visoka ne bi odobrila.

Obriši Skinny Featherweight stretch traperice, 7 za sve čovječanstvo, 169 dolara; amazon.com. Veličine 23 do 32. Naušnice, Marlyn Schiff, 32 $; marlynschiff.com. Bluza, Raoul, $ 250; raoul.com. Narukvica, Marie Todd, 140 dolara; marietodd.com. Watch, Skagen Danska, 105 dolara; skagen.com. Cipele, G.H. Bass & Co., $ 69; bassshoes.com. Torba, Elaine Turner, 295 dolara; elaineturner.com.

traperice, fancy jeans, nice jeans, cheap jeans

Fotografirao Shannon Greer, ilustracije Greg Stevensona
Glavna prezentacija

Plave traperice od tkanine su jednako kao i crne hlače, nakon što dodate urednu malu jaknu i pete.

Bootcut traperice, Banana Republic, 80 dolara; bananarepublic.com. Veličine 00 do 14. Naočale, Eyebobs, 75 $; amazon.com. Bluza, Elizabeth McKay, 175 dolara; emckay.com. Blazer, Yoana Baraschi, 385 dolara; yoanabaraschi.com. Ogrlica, Marie Todd, $ 250; marietodd.com. Narukvica, Jules Smith, 85 dolara; amazon.com. Heels, L.K.Bennett, 395 dolara; lkbennett.com za trgovinu.

traperice, fancy jeans, nice jeans, cheap jeans

Fotografirao Shannon Greer, ilustracije Greg Stevensona
BBQ u šefovoj kući

Razlog # 1 da bi vaš pokušao-i-istinski khakis odmor? Tkanina je traperica ogroman–i smiješno slatko.

Starny Twill Skinny traperice, Princess Vera Wang, $ 54; kohls.com. Veličine 0 do 13. Majica, Eddie Bauer, 60 $; eddiebauer.com. Vest, Lafayette 148 New York, 278 dolara; lafayette148ny.com. Pogledajte, Dooney & Bourke, 165 dolara; dooney.com. Bracelet, R.J. Graziano, 38 dolara; R. J. Graziano, 212-685-3737. Cipele, Jacques Levine, 184 dolara; jacqueslevine.com.

traperice, fancy jeans, nice jeans, cheap jeans

Fotografirao Shannon Greer, ilustracije Greg Stevensona
Vaše vjenčanje!

Čestitam, gospođo! Upravo si postao najcoolovitija, glammest, najslabiji nevjesta na planeti.

Twiggy High Class traperice, James Jeans, $ 150; amazon.com. Veličine 24 do 32. Veo, Davidova svadba, 49 $; davidsbridal.com. Naušnice, Belargo, 175 dolara; amazon.com. Vrh, zbirka TT, 194 USD; ttcollection.com. Heels, Manolo Blahnik; amazon.com. Bouquet i Headpiece od cvijeća svijeta; flowersoftheworld.com.